AZTORIN Kite Challenge

0

W dniach 23 – 25 czerwca rozegrany zostanie Puchar Polski w kitesurfingu, AZTORIN Kite Challenge.

Tym razem zawodnicy spotkają się w Krynicy Morskiej. Kurort, położony na Mierzei Wiślanej, między Zatoką Gdańską a Zalewem Wiślanym jest prężnie rozwijającym się ośrodkiem turystycznym w Polsce. To znakomita alternatywa dla coraz bardziej zatłoczonego Półwyspu Helskiego.

W Krynicy, podobnie jak podczas Ion Kite Challenge, zawodnicy wystartują w trzech konkurencjach: Freestyl’u, Twin Tip Racingu oraz Kite Foilu. Szczególne emocje po zawodach w Chałupach budzi ciąg dalszy rywalizacji w konkurencji Kite Foil. Pozycje liderów będą bronili Magdalena Woyciechowska (kategoria Women Open i Młodziczki), Maksymilian Żakowski (kategoria Men Open) i Jakub Jurkowski (kategoria Młodzik). Czekamy z niecierpliwością na dalszą, pasjonującą rywalizację.

Sponsorem tytularnym tej edycji pucharu jest marka AZTORIN. Najlepsi zawodnicy z każdej kategorii otrzymają zegarki AZTORIN Sport. Wyjątkowe parametry tych zegarków w swojej klasie, między innymi podwyższona do 200 m wodoszczelność i szafirowe szkło, sprawiają, że AZTORIN Sport, spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających amatorów sportów wodnych.

Harmonogram zawodów

23 czerwca (sobota)
8:00 – 9:30 Zapisy do zawodów
10:00 Skippers meeting
10:30 Pierwszy możliwy start
24 czerwca (niedziela)
10:00 Skippers meeting
10:30 Pierwszy możliwy start
25 czerwca (poniedziałek)
9:00 Skippers meeting
17:00 Ostatni możliwy start

Możliwość komentowania wyłączona