Potwierdzamy najbliższe terminy kursów instruktorskich oraz unifikacyjnych.

Poniżej kilka podstawowych informacji dotyczących kursów na licencję instruktora PZKITE poziom 1, oraz kurs unifikacyjny dla instruktorów z licencjami VDWS, IKO, Poik.

Kurs Instruktorski:

Rozpoczyna się  01 września o godzinie 10.00 na Kempingu Chałupy 3, zbiórka o godzinie 09:45 przed szkołą KITEZONE (Lewa strona Kempingu). Kurs trwa do niedzieli do 07.09. obejmuje część praktyczną i teoretyczną oraz egzamin praktyczny i teoretyczny. Więcej na : http://pzkite.org/szkolenia/kursy-instruktorskie/ 

Kurs Unifikacyjny:

Rozpoczyna się 01 września o godzinie 10.00 na Kempingu Chałupy 3 , zbiórka o godzinie 09:45 przed szkołą KITEZONE (Lewa strona Kempingu). Kurs trwa do środy do 03.09. obejmuje część praktyczną i teoretyczną oraz egzamin praktyczny i teoretyczny. Więcej na : http://pzkite.org/szkolenia/kursy-unifikacyjne/

Najważniejsze korzyści wynikające z otrzymanych uprawnień:

Osoby prowadzące:

 • Przemysław Wójcik – Instruktor wykładowca PZKITE  – szkoła „ KITE Crew”
 • Igor Czernik – Instruktor wykładowca PZKITE  – szkoła  „KITE Zone”

Proszę zabrać ze sobą pełne wyposażenie do kitesurfingu  – sprzęt osobisty w tym min. jeden latawiec i deskę.

Formalności;

Proszę przesłać skany następujących dokumentów najlepiej w formacie PDF;

 1. Aktualny certyfikat ukończenia kursu pierwszej pomocy lub równoznaczny. (ważność 2 lata)
 2. Oświadczenie o przebytej praktyce  – stażu instruktorskim lub o prowadzeniu szkoleń z zakresie nauki kitesurfingu. ( Wymagany minimum roczny staż ) – Należy napisać krótkie oświadczenie, w przypadku stażu jako „Pomocnik Instruktora” proszę załączyć oświadczenie wystawione przez szkołę w której praktyka miała miejsce, oraz imię i nazwisko instruktora prowadzącego.
 3. W przypadku kursu unifikacyjnego – licencja VDWS, IKO- (Uwaga nie musi być aktywna), Poik.
 4. Potwierdzenie wpłaty na konto organizatora:
 • Kurs instruktorski 1800,- Pln
 • Kurs unifikacyjny 450,-Pln
 1. Przesłanie potwierdzenia wpłaty jest równoznaczne z potwierdzeniem udziału w kursie.

Proszę przesyłać na adres;  szkolenia@pzkite.pl oraz na adres organizatora: igor@kitesurf.pl, w e-mailu zwrotnym prześlemy podręcznik – manual w wersji elektronicznej oraz program kursu. Manual prosimy wydrukować i zabrać ze sobą.

Uwaga: Informacja dla osób nie posiadających certyfikatu kursu pierwszej pomocy.

W ramach współpracy komisji szkolenia PZKite z okręgową stacją ratownictwa przybrzeżnego we Władysławowie, organizujemy kursy prowadzone przez doświadczonych ratowników SAR I WOPR. Zainteresowanych prosimy o jak najszybsze potwierdzenie chęci uczestnictwa w kursie. Zajęcia są prowadzone  pod kontem zagrożeń występujących w naszej strefie brzegowej, oraz zasad zachowania się w sytuacjach krytycznych. Zdjęcie z kursu który odbył się 23 lipca 2014 na plaży między kempingiem Solar a Chałupy 3. Zajęcia odbywały się w dwóch grupach prowadzonych przez pięciu doświadczonych ratowników. W pierwszej części szkolenia, instruktorzy PZKite omawiali sytuacje oraz zagrożenia w których może znajdować się potencjalny kiteboarder. Demonstrowali między innymi sposoby zabezpieczania latawca oraz uruchamianie systemów bezpieczeństwa.

szkolenie SAR WOPR  2014-07-21 11.41.42  sar2

 

Zapraszamy !!!

Zgłoszenia proszę przesłać na adres :  szkolenia@pzkite.pl

Kontakt tel:

 • Przemek Wójcik 501 042 510
 • Igor Czernik  501 64 33 11

 

Udostępnij

O autorze

Możliwość komentowania wyłączona