Nagrody MPI 2017

0

Wśród nagród za zwycięstwo w Mistrzostwach Polski Instruktorów PZKite 2017 znalazły się między dwie ciekawe deski kiteboardingowe – Nobile 50/Fifty 2017 o długości 138cm ufundowana przez Nobile Kiteboarding i absolutna nowość od SU-2 Kiteboards – SU-2 EcoLine 2018 o długości 140cm.

Pierwsza z nich przeznaczona do pływania freestyle pozwala zarówno na doskonała kontrolę w ślizgu jak i niezawodność podczas lądowania na wodzie. Doskonałe trzymania krawędzi w skrętach i podczas tricków, jak też potężny pop i miękkość podczas lądowania charakteryzują deskę 50/Fifty. Deska Nobile posiada wielokanałowy spód i hydrodynamiczny rocker. Włókna karbonowe wykorzystane na powierzchni między wiązaniami butów pomagają końcom deski pozostawać na wodzie, co ułatwia lądowania nawet najtrudniejszych tricków.

Druga deska SU-2 EcoLine wykonana jest w 80% z materiałów ekologicznych i biodegradalnych, co czyni ją najbardziej proekologicznym produktem w tej kategorii. Zaprojektowana jako All-round jest najbardziej uniwersalną ze stajni Su-2. Nadaje się doskonale jako deska Freeride, jak i Freestyle. Wybacza błędy początkującym a przy większych rozmiarach zastępuje deskę słabowiatrową.

Pamiętajcie, żeby wziąć udział w zawodach trzeba spełnić wymagania Związku dotyczące instruktorów: założyć profil na PZKite.org i dokonać wpłaty za licencję instruktorską na kartakiteboardera.pl.

 

 

Możliwość komentowania wyłączona