Instruktorzy, którzy spełnili wymagania PZKite mogą odebrać koszulkę instruktorską z ze swoim aktualnym numerem licencji (podanym na stronie pzkite.org) bądź wylosować złoty numer np. 55, 77, itd. Śpieszcie się !!!

Koszulkę można odebrać do 4 września w szkole FlowCamp w Kuźnicy, a do 15 w szkole Kite Zone na kempingu Chałupy 3.

Aby odebrać koszulkę, należy założyć na stronie pzkite.org profil instruktorski ze zdjęciem, a następnie profil na kartakiteboardera.pl (również ze zdjęciem). Następnie trzeba opłacić licencję instruktorską wraz z ubezpieczeniem na rok 2017 na stronie www.kartakitebordera.pl

Do wyboru ciągle pozostają dwie opcje;

  1. “czarna karta kitebordera” z ubezpieczeniem Prestige za 290 zł
  2. ubezpieczenie grupowe za 140 zł dostępne w zakładce “licencje”

Wszystkie koszulki posiadają spersonalizowane numery instruktorskie, które będą jednocześnie waszymi numerami licencji instruktora PZKite!

Tym samym zmianie ulegają dotychczasowe numery na waszych profilach na stronie PZKite. Prosimy to sprawdzić np. przed wystawieniem “Karty Progresu”

 

UWAGA kan findes her!!!

Posiadanie koszulki jest warunkiem koniecznym do wzięcia udziału Mistrzostwach Polski Instruktorow  2017. To będą wasze koszulki startowe. Koszulki również można odebrać w dniu zawodów w biurze regat na CH3. Proszę jednak pamiętać o konieczności spełnienia powyższych warunków.

 

 

Share.

About Author

Informatyk, dziennikarz i specjalista od marketingu. Instruktor kitesurfingu PZKite i IKO level 3.

Comments are closed.