Sponsor zawodów Kite Ligi w 2022, firma Hydrosfera ufundowała nagrodę w klasyfikacji ogólnej – latawiec North Reach 12m 2022

Najnowszy allrounder North z trzema tubami poprzecznymi daje niezrównaną wszechstronność i zakres wiatrowy. Pozwala na wysokie skoki, doskonale ostrzy i umożliwia łatwy restart z wody.

North Reach

Model 2022 roku wykorzystuje nowy, lżejszy materiał Dacron N-Dure odporny na odkształcenia, kevlarowe wzmocnienia tub poprzecznych i piankowe ochraniacze tuby głównej DuraLite. Lżejsza konstrukcja doskonale sprawdza się w całym zakresie wiatrowym, w pływaniu na foilu i falach, bez uszczerbku dla trwałości latawca.

Reach ma nieco większy od poprzednika AR, aby zapewnić świetny ciąg i hangtime, a szersze tipy i zoptymalizowany rozstaw bridli pomagają w ciasnych skrętach.

Latawiec umożliwia szybkie, responsywne sterowanie i neutralny, statyczny balans. Reach dobrze dryfuje i nie przepada (front-stall ani back-stall). Nadaje się też do freestylu – pomaga wygenerować slack podczas handlepassów – Wystarczy zakrawędziować deskę napinając linki, wybić się, a resztę zrobi latawiec.

Dodatkowo do wygrania bluzy, czapeczki i gadżety od Hydrosfery

Share.

About Author

Informatyk, dziennikarz i specjalista od marketingu. Instruktor kitesurfingu PZKite i IKO level 3.

Comments are closed.