Już za chwile trzeci przystanek Kite Ligi w Jastarni.

Dołącz do zawodów Oakley Kite Cup i  wygraj  atrakcyjne nagrody ufundowane przez partnera tytularnego,  markę Oakley. Wszystkie miejsca na “pudle” nagrozimy okularami Oakley.

Do  zgarnięcia między innymi okulary przeciwsłoneczne Leffingwell  i Reedmace, zainspirowane  stylistyką charakterystyczną dla miłośników surfingu. Każde  nich wyposażone w soczewki w technologii Prizm™,  która zapewnia wzmocnienie intensywności koloru i kontrastu.

 

Jeśli nie staniesz na podium, nic straconego.

Tak jak jedna fala lub wiatr  potrafi zmienić wszystko, tak jeden dobry pomysł może pomóc Tobie lub Twoim kibicom zwyciężyć w konkursie.

Odwiedź stanowisko Oakley i Surfoteki na plaży przy zawodach, przymierz okulary Oakley i  wykonaj zadanie.

Dwa najbardziej kreatywne rozwiązanie uhonorujemy nagrodami.

 

Oakley to czołowy producent funkcjonalnych okularów sportowych i właściciel przełomowych patentów, docenianych przez sportowców na całym świecie.

Znany jest z wykorzystywanej w okularach i goglach technologii PRIZMTTM, zapewniającej wyjątkowe doznania wizualne, oraz z pionierskich konstrukcji.

Oakley to również ceniony producent odzieży sportowej i akcesoriów oferujący linie produktów dla kobiet i mężczyzn dla których sport jest stylem życia, pasją, wypoczynkiem lub zajmują się nim wyczynowo.

Marka stawia na innowacyjność oraz inspirowanie do przekraczania i wiary w swoje możliwości.

Share.

About Author

Informatyk, dziennikarz i specjalista od marketingu. Instruktor kitesurfingu PZKite i IKO level 3.

Comments are closed.