Promocja Su-2 dla instruktorów

0

Informujemy, że Polski Związek Kiteboardingu kontynuuje budowę programu partnerskiego dla instruktorów. Od połowy grudnia instruktorzy zrzeszeni w PZKite będą mogli zakupić deski SU-2 z 50% zniżką. Do ceny deski należy doliczyć 50 zł kosztów wysyłki na terenie Polski i 100 zł na terenie EU. W każdym sezonie (wrzesień-wrzesień) instruktor będzie mógł kupić 1 deskę. Deski zostaną spersonalizowane poprzez dodanie imienia i nazwiska instruktora na grafice (opcjonalnie numeru telefonu). Kupioną deskę można odsprzedać dopiero w następnym sezonie. Wcześniejsza sprzedaż grozi wykluczeniem z przyszłych zniżek.

Przypominamy, że do skorzystania ze zniżki uprawnieni są instruktorzy, którzy posiadają aktualną licencję instruktorską i założony profil ze zdjęciem na stronie PZKite.org.

Osoby ubiegające się o preferencyjny zakup muszą wysłać na mail su2@kiteboarding.pl informację, jaki sprzęt zamierzają kupić i załączyć skan licencji instruktorskiej. Firma SU-2 poinformuje mailowo o sposobie realizacji zamówienia.

Możliwość komentowania wyłączona